Prosím, hlásni tady pro Bells © - FINÁLE
hlásni tady pro Perry - 3.kolo

Duben 2011

Reese nadává na Pattinsona, na premiéře se ale lísá

21. dubna 2011 v 15:05 | Terezzz |  Robert Pattinson


Ještě nedávno Reese Witherspoon (35) o svém o jedenáct let mladším kolegovi Robertu Pattinsonovi nelichotivě vyprávěla moderátorovi americké MTV, že měl při natáčení jejich společného filmu rýmu a že líbací scény s ním byly příšerné, na newyorské premiéře se s ním ale klidně objímala. Buď to od ní bylo profesionální, nebo falešné.

Upír Pattinson: Romantik nejsem!

21. dubna 2011 v 14:58 | Terezzz |  Robert Pattinson


Herec Robert Pattinson (24) proslul rolí svůdného upíra ze ságy Stmívání. Všichni ho mají s touto rolí spojeného, ale on není jen hvězdička jednoho filmu. Natáčí dál a divákům chce předvést, jak velký má talent. Švýcarskému serveru Blick.ch se svěřil, jak to má s láskou a jak to dělá, že jeho přítelkyně nežárlí na na jeho fanynky.

Jak to máte s láskou?
Miluji být zamilován. Teď mám ale moc práce na to, abych si to opravdu užíval.
Takže nemáte čas na romantiku?
Nejsem zrovna romantický typ. Když mi bylo čtrnáct let, položil jsem na židli spolužačce květiny. Ona si myslela, že jsou od někoho jiného. A byl s romantikou konec.
Jaká vlastnost je pro vás u ženy nejdůležitější?
Smysl pro nezávislost. Sloučení osobností je pro mě polibek smrti.

Ti dva blázni co vedou tenhle blog ! ;D

19. dubna 2011 v 20:06 | Terezzz |  Diary-Perry
S Bells se už dlouhou dobu rozmýšlíme,že sem dáme naše fotky :D.Tak a je to tady!! :D (potlesk)
Doufám,že jsme vám velice simpatické :D .A ještě jsem se rozhodla,že změním přezdívku,protože Perry se mi nelíbí..samozdřejmě,že existují tací lidé,kteří mi tak musejí pořád říkat a zarověň i pořadně srát :))))) (zdravíme Bells!)
Perry vznikla ze slova Tery,je to zkracena forma jak mi říkají holky.A nějakým zžahadným způsobem mě napadlo,že místo T tam můžu dát první písmenko mého přijmení což je právě P :D .Rozhodla jsem se pro Terezzz,když mi někdo řekl Terez tak jsem ho vždycky málem zabila :D ,ale teď jsem si to nějak oblíbila,to ta moje přelétavost :D .Takže tohle jsem já a Bells↓↓↓↓


Ps:Bells je na první fotce první(má černé vlasy a kostkovanou nebo co to je :D mikinu a ja jsem ta se šátkem na druhé fotce ;) )
Mám tě mooc ráda Bells♥♥ ;******

Nikki Reed má nového „idola”!

17. dubna 2011 v 22:03 | Perry |  Nikki ReedPotvrzeno - její novou láskou je zpěvák Paul McDonald, finalista pěvecké soutěže American Idol.

On je z ostře sledované show American Idol, ona z hitového filmu Stmívání. Bývalý "americký idol" Paul McDonald oficiálně oznámil, že chodí s herečkou Nikki Reed.

Drsné podmínky během natačení Rozbřesku

14. dubna 2011 v 19:19 | Perry |  Breaking Dawn


Filmové studio Summit Entertainment, které má na svědomí natáčení všech dílů ságy Twilightnařídilo velice striktní a nekompromisní pravidla. Hvězdy posledního dílu Rozbřesk jsou drženy zkrátka - nikdo s sebou nemá během natáčení scénář, a samozřejmě s ním nesmí z placu odejít. Dokonce ani při castingu nikdo nemohl přečíst jediné písmenko z nového scénáře očekávaného finále slavného upírského příběhu. Zkoušelo se z těch starých, k předchozím třem dílům.


TVD 2x18 The Last Dance

10. dubna 2011 v 13:33 | Perry |  2.Videos
To bude drastický ! :O....už se těšíím!!!!

Animace 6.2

10. dubna 2011 v 13:11 | Perry |  Animace
Nádherná animace Damona♥Candice and Kat Dance!

4. dubna 2011 v 19:43 | Perry |  Others-TVD
Našla jsem video ,kde Candice Accola & Kat Graham tancují!Naprosto jsem si ho zamilovala!A pomohlo k tomu,že tu písničku zbožňuju(Madonna-Holiday).Tu sestavu se musím naučit!A naučím :D aspoň doufám.. Moc se mi líbí jak Candice tancuje :*
team-twilightsaga.blog.cz
Když nám bylo pět, ptali se nás, čím chceme být, až budeme velcí. Naše odpovědi byly asi takovéto. Astronaut, prezident nebo v mém případě princezna. Když nám bylo deset, ptali se znovu. Odpovídali jsme rocková hvězda, kovboj nebo v mém případě zlatá medailistka. Ale teď, když už jste velcí, chtějí opravdovou odpověď. Co třeba tohle… Kdo to má sakra vědět?

Teď není čas děla správná rozhodnutí. Je čas dělat chyby. Nastoupit do špatného vlaku a někde se zaseknout, zamilovat se… a hodně. Jako hlavní obor mít filosofii, protože z té žádná kariéra nekouká. Změnit názor a změnit ho znovu. Nic totiž není věčné.
Tak dělejte tolik chyb, kolik jen můžete. Pak až se nás zase zeptají, čím chceme být, už nebudeme muset hádat, budeme to vědět.

- Proslov Jessici při předávání maturitního vysvědčení

Fancluby:free counters