Prosím, hlásni tady pro Bells © - FINÁLE
hlásni tady pro Perry - 3.kolo

Robert Pattinson: Bez lásky sex neprovozuju

27. března 2011 v 14:11 | Perry |  Robert Pattinson

Robert Pattinson: Bez lásky sex neprovozuju


LOS ANGELES Herec :Robert Pattinson je prý nejen hrdinou romantické ságy Twilight, ale romantikem je také v soukromí. Stal se jím prý díky tomu, že vyrůstal mezi staršími sestrami, které ho naučily respektu k ženám. Čtyřiadvacetiletý představitel upíra Edwarda prý bez lásky není schopen mít sex."Existuje představa o tom, že lze zachránit lásku, já tomu věřím. Nejsem žádná měkkota, ale mám romantickou duši. Tím, že jsem vyrůstal mezi dvěma staršími sestrami, hluboce si žen vážím. Sex a city jdou u mě ruku v ruce," prozradil Robert.
Britský herec je značně konzervativní a rozhodně ho neuchvátí dívka, která na ulici zakrývá na svém těle jen minimum kůže.

"Nesnáším dnešní nedostatek pruderie, velmi mě otravuje, když lidé vystavují své tělo na odiv," dodal Pattinson
, který prý zcela odmítá náhodný a nezávazný sex.

"O nezávazné sexuální vztahy nemám zájem, potřebuji druhého poznat, nepronáším tady žádné existenciální stanovisko, jednoduše chci rodinu se dvěma či třemi dětmi," dodal Robert.

zdroj:osobnosti.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie* tvoje Affísko ♥♥♥ Katie* tvoje Affísko ♥♥♥ | Web | 27. března 2011 v 17:38 | Reagovat

:D tak to mě dostalo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
team-twilightsaga.blog.cz
Když nám bylo pět, ptali se nás, čím chceme být, až budeme velcí. Naše odpovědi byly asi takovéto. Astronaut, prezident nebo v mém případě princezna. Když nám bylo deset, ptali se znovu. Odpovídali jsme rocková hvězda, kovboj nebo v mém případě zlatá medailistka. Ale teď, když už jste velcí, chtějí opravdovou odpověď. Co třeba tohle… Kdo to má sakra vědět?

Teď není čas děla správná rozhodnutí. Je čas dělat chyby. Nastoupit do špatného vlaku a někde se zaseknout, zamilovat se… a hodně. Jako hlavní obor mít filosofii, protože z té žádná kariéra nekouká. Změnit názor a změnit ho znovu. Nic totiž není věčné.
Tak dělejte tolik chyb, kolik jen můžete. Pak až se nás zase zeptají, čím chceme být, už nebudeme muset hádat, budeme to vědět.

- Proslov Jessici při předávání maturitního vysvědčení

Fancluby:free counters